Την τρίτη τους νίκη σε ισάριθμα παιχνίδια πέτυχαν οι άνδρες μας με αντίπαλο την νεανική ομάδα του ΓΑΣ Χαλκιδονιοτών με σκορ 78-50. Η πολύ καλή εμφάνιση στο πρώτο ημίχρονο έχτισε μια διαφορά (43-15) τέτοια, ώστε να μην μπορεί να απειληθεί από την αντίπαλό της στο υπόλοιπο του αγώνα. Στο τρίτο και τέταρτο δεκάλεπτο η ομάδα μας, κατάφερε να κρατήσει το ρυθμό της στο παιχνίδι έχοντας χρησιμοποιήσει όλους της τους παίκτες.

Δεκάλεπτα: 18-10, 43-15, 60-39, 78-50

Ε.Ο.Σ (Χατζηχαραλαμπίδης) Λογγινίδης 2,Καλπακίδης 14,Κωνσταντινίδης 2,Σταμάτης 12(1),Βατακίδης 3,Γκάτζογλου 9,Χατζηαθανασίου 7,Φουτσιτζής 8(2),Παπαδόπουλος 3,Στοϊλας 12(1),Νατσιόπουλος 7,Πατεράκης.

ΓΑΣ Χαλκιδονιοτών(Μακαλέκας) Κωνσταντέλιας 1,Γεροντίδης 18,Καραμήτσος 3(1),Ηλιάδης 9(1),Παναγιωτίδης 5,Αρβανιτίδης 8,Μπιτσίκας 6,Γιόφκος,Στεργιόγλου,Γεωργιάδης,Στογιαννάρης.