Για την τέταρτη αγωνιστική του πρωταθλήματος το ανδρικό μας νίκησε την ομάδα του Ωραιοκάστρου και έφτασε τις τρεις νίκες την φετινή περίοδο.

Κακό το πρώτο ημίχρονο και από τις δύο ομάδες και αυτό φαίνεται από το αποτέλεσμα του ημιχρόνου (16-18). Στο τρίτο δεκάλεπτο οι ομάδες συμβάδιζαν στο σκορ με αυτό να λήγει ισόπαλο (32-32). Στο τελευταίο όμως δεκάλεπτο ένα σερί 20-6 έδωσε την νίκη στην ομάδα μας, απέναντι σε μια εξίσου ανταγωνιστική ομάδα.

Δεκάλεπτα: 13-7,16-18,32-32,52-38

Ε.Ο.Σ (Χατζηχαραλαμπίδης)Πατεράκης 6,Γκάτζογλου 2,Χατζηαθανασίου 2,Φουτσιτζής 3(1),Παπαδόπουλος 10(1),Στόιλας 9(1),Κωδωνάς 5,Νατσιόπουλος 10(1),Τσαρτσίδης 5,Λογγινίδης,Σταμάτης,Βατακίδης.

Κεραυνός(Κυρκόπουλος-Μόσχου)Παπακώστας 8(2),Τσιρκινίδης 4,Στουγιάννης 7,Γιαννούσης 2,Σεφερίδης 2.Χριστίδης 5,Βοργιαζίδης 10,Μήτσας,Πατσιαβούρας,Θωμαϊδης Μηχαηλίδης.